Vy ešte nemáte svoje skladové priestory?

Mať sklad podľa predstáv je ideálna vízia každého zainteresovaného človeka. Málokto má možnosti sklady vlastniť. Práve preto čoraz viac podnikateľov zisťuje, že využívať možnosti ako sú napríklad prenájom skladu alebo sa zaoberať práve prenajímaním skladov, je vcelku finančne zaujímavá činnosť. Mať vhodný úložný priestor pre svoj majetok je veľká výhoda a tiež túžba každého obchodníka.

Všetko na svojom mieste

Sklad slúži na dlhodobé aj krátkodobé umiestnenie tovaru alebo iného majetku. Všetci vieme, aké sú potrebné. Kapacita aj veľkosť predajne nie je vždy optimálna a tak sa nie všetko pomestí na predajné pulty. Práve vtedy sú sklady našou istotou a zároveň zárukou, že bude náš majetok prehľadne a systematicky poukladaný. Či už pre oči zákazníkov alebo tam, kde kupujúci majú vstup zakázaný.

Sklady na prenájom ako skvelé riešenie

Nebuďte nešťastní z toho, že vaša predajňa akosi stagnuje a že sa nemá kam ďalej posunúť. Možno je čas zadovážiť si sklad. Najlepšie taký, ktorý bude dostatočne priestranný s podmienkami, ktoré spĺňajú všetky predpísané normy a požiadavky. Rôzne kontroly a štátne dozory si veľmi potrpia na tom, aby boli dodržané základné podmienky. Začína sa to hygienou, čistotou, vlhkosťou, teplotou v miestnosti a rôznymi ďalšími vlastnosťami. Každý tovar potrebuje iné podmienky na svoje uloženie a uschovanie. S týmto treba počítať, pretože „mastné“ pokuty veru dokážu zaskočiť nejedného majiteľa. Skladové priestory na prenájom ponúkajú istoty, že bude o vás skvelo postarané a jediné, o čo sa musíte postarať, bude skvelé skladové hospodárstvo, spoľahliví a šikovní zamestnanci a výborný systém práce.

Skladové priestory pod neustálou kontrolou

Ani sklad na prenájom sa nezaobíde bez rôznych pravidelných inventúr, keď zisťujete celkový reálny stav svojho majetku. Môže vám to pomôcť zistiť skutočné rozdiely medzi tým, čo sa nachádza reálne v sklade a tým, čo hovoria účtovné zápisy. Okrem toho, že ostanete buď spokojní alebo zaskočení občas nejakým tým mankom, získate približnú predstavu o tom, čo sa predáva najviac, čo naopak – najmenej. Takto budete vždy pripravení na zvýšený dopyt a vytvoríte si dobré meno a reklamu. Mať vždy všetko na sklade je tak výhodné pre obe strany. Zákazník nemusí dlho čakať na dodanie tovaru a vy sa k výnosom dostanete podstatne skôr.

sklady na prenájom btscargo.sk