JEDINEČNÁ LOKALITA


Našou najväčšou výhodou je jedinečná lokalita, v ktorej ponúkame prenájom administratívnych a skladových priestorov. Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, spojenie s centrom Bratislavy a najmä bezprostredná blízkosť letiska, to všetko môže pomôcť úspechu vášho podnikania.

Naša ponuka

NAJŠIRŠIA PONUKA


Naše budovy vám ponúkajú maximálne variabilné administratívne, skladovacie a hangárové priestory a dokonca celé podlažia, ktoré prispôsobíme podľa vašich predstáv. Takto si môžete vybrať priestor presne podľa svojich predstáv a s možnosťou, že všetky dodatočné úpravy urobíme za vás.

VARIABILNÉ PRIESTORY


V rámci Bratislavy vám prinášame jedinečnú možnosť sústrediť všetky svoje kancelárske priestory, sklady a dokonca hangáre na jedno miesto. Preto tu vaša spoločnosť nájde nielen administratívne centrum, ale aj kompletný priestor potrebný na svoje fungovanie.

DOSTUPNÉ PARKOVANIE


Koniec problémom s parkovaním firemných vozidiel, áut zamestnancov alebo klientov. Priamo vo svojom areáli vám poskytujeme bezproblémové parkovanie v zóne stráženej našou bezpečnostnou službou.

POHODLNÉ STRAVOVANIE


Vo svojom areáli máme reštauráciu BTS Cargo Restaurant. Vďaka tomu je pre vás a vašich zamestnancov zabezpečené kvalitné stravovanie, a to dokonca priamo v areáli, kde sa nachádza váš prenajatý priestor.

Občianska vybavenosť

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ


Lokalita našich priestorov umožňuje aj širokú dostupnosť občianskej vybavenosti. Náš areál priamo susedí s obchodnou zónou Pharos, obchodným domom IKEA či s nákupným centrom Avion, a tak tu nájdete služby, banky, poštu, notára alebo hotely.

UDRŽIAVANÉ OKOLIE


Čoraz viac spoločností si vyberá sídlo nielen s ohľadom na jeho polohu a funkčnosť, ale aj na stav okolitého prostredia. Preto sa okolie budov, v ktorých vám prenajímame priestory, pravidelne udržiava a zveľaďuje a jeho súčasťou je, samozrejme, aj množstvo zelene.

ZABEZPEČENIE 24/7


Dbáme na maximálnu bezpečnosť svojich klientov. Všetky priestory na prenájom sa nachádzajú v stráženom areáli s 24-hodinovou strážnou službou 7 dní v týždni, preto vášmu majetku nehrozí krádež ani poškodenie.

VLASTNÁ ÚDRŽBA


Súčasťou našej ponuky sú aj kompletné služby v oblasti správy a údržby nehnuteľností – facility management. Prenájmom priestorov od nás teda nezískate len miesto na podnikanie, ale aj jeho kompletnú správu.