Našou najväčšou výhodou je výborná dostupnosť lokality, v ktorej ponúkame administratívne či skladovacie priestory na prenájom. Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, výborné spojenie s centrom Bratislavy a najmä,bezprostredná blízkosť letiska. To všetko môže pomôcť úspechu vášho biznisu.

Čoraz viac spoločností si vyberá svoje sídla nielen s ohľadom na ich polohu a funkčné charakteristiky, ale aj príjemnosť a prívetivosť okolitého priestoru. Okolie budov, ktorými disponujeme, je dennodenne udržiavanézveľaďované. Jeho súčasťou je samozrejme aj dostatočné množstvo zelene.

V areáli BTS Cargo & Hangar Services, v ktorom sú lokalizované jednotlivé budovy na prenájom, je dostupné stravovacie zariadenie – BTS Cargo Restaurant. Pre vás a vašich zamestnancov je preto zabezpečené pohodlné a chutné stravovanie, navyše za dostupné peniaze.

Prenájmom kancelárskych alebo skladovacích priestorov v našich budovách už viac nemusíte riešiť problém s parkovaním firemných vozidiel a áut zamestnancov alebo klientov. Priamo v areáli je zabezpečené bezproblémové parkovanie nachádzajúce sa v zabezpečenej zóne s 24/7 bezpečnostnou službou.

Dbáme na vašu maximálnu bezpečnosť. Všetky priestory na prenájom sa nachádzajú v stráženom areáli s 24 hodinovou strážnou službou 7 dní v týždni, preto vášmu majetku nehrozí odcudzenie, prípadne poškodenie.

Budovy BTS Cargo & Hangar Services vám ponúkajú maximálne variabilné administratívne, skladovacie a hangárové priestory či dokonca celé samostatné nehnuteľnosti, ktoré je možné priestorovo, ale aj funkčne prispôsobiť konkrétnym potrebám nájomcu. Dostupné sú priestory s rozličnou metrážou a možnosťou úpravy ich dispozície na mieru.

Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services vám ponúka kompletné služby v oblasti správy a údržby nehnuteľností – Facility Management. Prenájmom priestorov od nás preto nezískate len samotné miesto na podnikanie, ale aj jeho kompletnú správu, vďaka čomu vám ušetríme mnohé personálne a finančné kapacity.

V rámci územia Bratislavy vám ponúkame výnimočné spojenie – kancelárske priestory, sklady a dokonca hangáre sústredené na jednom mieste. Vaša spoločnosť tu preto nájde nielen administratívne centrum, ale kompletný priestor potrebný na jej fungovanie.