Potrebujete nové priestory na podnikanie? Hľadáte vynikajúcu polohu a rozumnú cenu? Pozrite si našu ponuku kancelárií, skladov a hangárov pri bratislavskom Letisku M. R. Štefánika.

Všetky budovy sa nachádzajú priamo v areáli letiska, s napojením na diaľnicu D1 a v blízkosti nákupných centier IKEA, Hornbach a Avion. Prenájmom kancelárie u nás získate výborné dopravné napojenie do Rakúska, Maďarska, Českej republiky, smerom na východ a, samozrejme, aj do Bratislavy.

Súčasťou prenájmu je aj pohodlné parkovanie, nonstop strážna služba, náš vlastný maintenance tím a prístup do priestorov 24 hodín 7 dní v týždni.

Väčšina našich kancelárskych priestorov je pripravená na prevzatie a dokážeme vám zabezpečiť ich rekonštrukciu podľa vašich predstáv.

V prípade záujmu o prenájom kontaktujte nás na čísle +421 918 661 293, e-mailom na btscargo@btscargo.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke. Zmluvné podmienky sú flexibilné a je možné si ich dohodnúť individuálne.


PONUKA NAŠICH PRIESTOROV

MÁTE ZÁUJEM O BLIŽSIE INFORMÁCIE?

KONTAKTUJTE NÁS

Sme flexibilná spoločnosť, ktorá spravuje a prenajíma nehnuteľnosti v areáli bratislavského letiska. Náš revitalizovaný logisticko-priemyselný areál ponúka variabilné priestory na prenájom s výmerou viac ako 32 600 m2. Vďaka diaľničnému obchvatu máte u nás zabezpečené výborné dopravné napojenie do Rakúska, Maďarska, Českej republiky, smerom na východ a, samozrejme, aj do mesta.