• BtsCargo-HangarF-hangar-01
  • BtsCargo-HangarF-hangar-03
  • BtsCargo-HangarF-hangar-02
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Hangáre v budove F sú ideálne na údržbu, opravy a prerábanie (MRO) menších športových lietadiel a private jetov. Vďaka ich svetlej výške 7 metrov a umiestneniu priamo v letovej zóne bratislavského letiska vám ponúkajú ideálne podmienky na váš biznis.

Tieto hangáre vám poskytnú dostatočnú vonkajšiu, ako aj vnútornú manipulačnú plochu na ľahký prístup k lietadlu a  skladovanie náradia a strojov. Zaručujú dostatočné osvetlenie, vetranie a vykurovanie, aby ste zabezpečili optimálne pracovné podmienky a splnenie regulačných noriem.

Výhodou hangárov v budove F je možnosť vnútorného prepojenia s kancelárskou časťou hangárov. Vaša prevádzka tak zostane pod jednou strechou s vašou technikou. Samozrejmosťou je zabezpečenie našou strážnou službou a váš prístup 24/7.

K dispozícii máte až tri hangárové lode s približnou výmerou 1 200 m2. V prípade záujmu o väčšie sklady bude pre vás zaujímavý hangár situovaný v hospodárskej časti letiska. V prípade požiadaviek na dispozičnú zmenu či na zvýšenie štandardu priestorov je možná aj rekonštrukcia.

Hangáre na bratislavskom Letisku M. R. Štefánika sa vyznačujú nielen strategickou polohou v blízkosti Maďarska, Rakúska a Česka, ale aj celej západnej a východnej Európy. Vďaka tomu sú zaujímavé pre všetkých partnerov v Európskej únii.

Ak si prenajmete hangáre na tomto letisku, získate prístup nielen k hlavným zariadeniam letiska, dráham a infraštruktúre, ale stanete sa aj súčasťou centra organizácií, podnikov a odborníkov v leteckom odvetví. To vám prinesie ďalšie potenciálne partnerstvá, obchodné príležitosti a výmenu znalostí.

S BTS Cargo môžete byť aj vy na najväčšom medzinárodnom letisku na Slovensku.

V prípade záujmu o prenájom v tejto budove nás kontaktujte na čísle +421 918 661 293, e-mailom na btscargo@btscargo.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke. Zmluvné podmienky sú flexibilné a je možné si ich dohodnúť individuálne.

Pôdorysy budovy