Prenájom skladových priestorov od BTS Cargo: Týchto 5 dôvodov vás presvedčí

Nájsť v Bratislave alebo jej okolí vhodný skladový priestor na prenájom tak, aby spĺňal vaše kritériá, nie je jednoduché. Niektoré priestory vám možno vyhovujú rozlohou, iné zas strategickou polohou či napojením na dopravné uzly, no málokedy sa stane, že u niektorého z ponúkaných skladových priestorov nájdete všetko v jednom. Priestory od BTS Cargo spĺňajú hneď niekoľko dôležitých podnikateľských a skladovateľských aspektov. Aké sú ich najväčšie benefity a prečo sa vám rozhodne oplatí ich prenajať?

Veľkorysý priestor ponúka veľa možností

Či už plánujete v priestoroch BTS Cargo sklady, menšie logistické centrum alebo odkladací priestor pre zariadenia, k dispozícii sú vám skladovacie priestory v rôznych veľkostiach. Nájdite si pre vašu firmu ideálne miesto, ktoré len podporí vaše podnikateľské aktivity. Priestor je totiž základným kameňom, na ktorom sa dá stavať úspešný podnikateľský plán.

Strategická poloha šetrí váš čas

Práve vynikajúca poloha pri bratislavskom letisku Milana Rastislava Štefánika dáva vášmu podnikaniu zelenú. Ste totiž vzdialení len niekoľko minút od centra, so skvelým napojením na diaľnicu, obklopení nákupnou zónou, ktorej blízkosť je tiež veľkým plusom. Najmä pre zamestnancov a styk s potenciálnymi klientmi.

Interiér skladu v areály BTS Cargo

Blízkosť centra je veľkou výhodou

Priamo do mesta to máte len “na skok”. Výhodou však je, že vďaka zaujímavej polohe vám odpadá problém s mestskými starosťami – parkovaním i zhustenou premávkou. Sklady spoločnosti BTS Cargo sa nachádzajú na mieste, odkiaľ to nie je nikam ďaleko a pre vaše logistické centrum alebo sklad je táto poloha doslova ideálna.

Sklady vám BTS Cargo prispôsobí “na mieru” 

Závisí od toho, na čo skladovacie priestory budete využívať, BTS Cargo dokáže priestory prispôsobiť účelu tak, aby vám vyhovovali na maximum. Či už potrebujete sklady s bezproblémovým vjazdom a výjazdom pre vozidlá, alebo skôr hľadáte sklad tovaru s premysleným odkladacím systémom. V areáli pri letisku si na svoje príde každý.

Rôzne priestory pre rôzne podnikateľské zámery

Skladovacie priestory v blízkosti bratislavského letiska Milana Rastislava Štefánika ponúkajú veľa. Možnosť realizácie logistického centra s ideálnou strategickou polohou i odkladacie miesto pre váš tovar či zariadenia. Je len na vás, ako budete priestor využívať. Areál sa nachádza pri diaľnici, no priamo v zajatí zelene, ktorá dodáva miestu príjemnú atmosféru. Okrem skladových priestorov nájdete v areály BTS Cargo aj kancelárske priestory a hangáre na prenájom.