Správne parkovanie v hangári predĺži životnosť vášho lietadla

Mnoho úspešných ľudí sníva o vlastnom lietadle. To nie je práve najlacnejšou záležitosťou, a preto ak sa ho konečne podarí kúpiť, malo by sa oň byť náležite postarané. A to najmä počas nachádzajúcich zimných mesiacov, kedy bude pravdepodobne čakať na ďalšie hodiny vo vzduchu pevne na zemi. Na parkovanie lietadiel je tou najideálnejšou možnosťou klasický letecký hangár, ktorý si teraz priamo pri bratislavskom letisku dokážete prenajať aj vy.

Vietor, prehánky, mráz a intenzívne slnečné lúče. Tieto vplyvy počasia charakteristické pre zimné mesiace dokážu lietadlám uškodiť oveľa viac, ak stoja, než keď lietajú. Počas zimy je nebezpečná kombinácia ťažkého snehu a mrazu, ktorá nielenže zvyšuje záťaž na nosné prvky lietadla, no zvyšuje náklady na jeho prípravu pred prípadným letom. Správne parkovanie vás zbaví podobných starostí a zbytočných dodatočných nákladov. Najdôležitejšie však je, že sa predĺži životnosť lietadla a stroj ani rokmi používania výrazne nestratí na svojej cene.

Preto to najlepšie, čo pre svoje lietadlo môžete urobiť, je zaparkovať ho do hangáru. Tým eliminujete nepriaznivé pôsobenie vrtochov počasia, a  zároveň zabezpečíte komfort aj sebe. Navyše, kamerový systém v hangároch spoločnosti BTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S. pomôže zvýšiť bezpečnosť vášho stroja v čase, keď ho nemáte na očiach.

Hangáre na letisku nielen pre veľké spoločnosti

Ak si myslíte, že hangáre nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkosti veľkých letísk , patria len veľkým leteckým spoločnostiam, mýlite sa. Aj na tom bratislavskom totiž nájdete niekoľko hangárov s orientáciou priamo v letovej zóne, ktoré si dokáže prenajať každý majiteľ malého či väčšieho lietadla. Spoločnosť BTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S., v ktorej správe sa nachádza až 15 000 m2 hangárových plôch, ponúka vhodné riešenie pre každého.

Pre majiteľov malých lietadiel je finančne efektívnejšia možnosť zdieľania veľkého hangáru s inými lietadlami, čím dokážu parkovať bezpečne a zároveň výhodne. Síce je hangárová loď využívaná viacerými nájomcami naraz, garantovaná je maximálna bezpečnosť, a to vďaka aplikovaným bezpečnostným prvkom. V prípade väčších spoločností, ktoré vlastnia hneď viacero lietadiel naraz, BTS CARGO & HANGAR SERVICES, A.S. ponúka samostatné hangáre na prenájom s výmerami od 350 až po 4 000 m2. Samozrejme, aj s potrebným zázemím.

Tým, že hangáre sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti runway, je zabezpečený bezproblémový odlet v akomkoľvek čase a za takmer akýchkoľvek okolností. Zároveň v areáli letiska sídli viacero iných spoločností, ktorých predmetom podnikania je práve poskytovanie servisu pre lietadlá.

Ak aj vás zaujala naša ponuka prenájmu hangárov pre lietadlá, neváhajte nás kontaktovať.