Kancelárie, sklady a hangáre na letisku

– AREÁL NAŠICH OBJEKTOV –

ADMINISTRATÍVA
OD 20 m2 DO 3 500 m2

VÝBER TU >

SKLADOVÉ PRIESTORY
OD 100 m2 DO 2 500 m2

VÝBER TU >

HANGÁRE
OD 300 m2 DO 10 600 m2

VÝBER TU >

VÝHODNÁ LOKALITA


Našou najväčšou výhodou je výborná dostupnosť lokality, v ktorej ponúkame administratívne či skladovacie priestory na prenájom. Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, výborné spojenie s centrom Bratislavy a najmä, bezprostredná blízkosť letiska. To všetko môže pomôcť úspechu vášho biznisu.

NAŠE VÝHODY


Výnimočné spojenie kancelárskych, skladových a hangárových priestorov na prenájom v blízkosti bratislavského letiska s priamym napojením na diaľnicu D1.

Parkovanie a možnosť stravovania priamo v areáli s množstvom zelene a 24 hodinovou strážnou službou z nás robia správnu voľbu pre Váš biznis.

PONUKA KANCELÁRIÍ, SKLADOV A HANGÁROV


NOVINKY Z NÁŠHO BLOGU


O NÁS

BTS CARGO & HANGAR SERVICES, a. s., je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, za ktorej úspechmi stojí predovšetkým proklientský prístup ku klientom v oblasti prenájmu nehnuteľností. Či už ide o prenájom kancelárií, skladov alebo hangárov, spoločnosť sa usiluje nájomcom vychádzať maximálne v ústrety nielen vzhľadom na cenovú dostupnosť prenajatých priestorov, ale aj vzhľadom na prispôsobenie priestorov ich požiadavkám. Veľkým lákadlom je určite atraktívna poloha priestorov, situovaných priamo v areáli letiska M.R. Štefánika (BTS), a navyše jednoduché napojenie na diaľničný obchvat. Prítomnosť známych nákupných centier v bezprostrednej blízkosti prenajímaných priestorov určite oceníte v prípade nutnosti rýchlo nakúpiť pred prácou či po nej, ale aj pri dohadovaní pracovných obedov.

Areál BTS Carga je nonstop chránený a máte v ňom možnosť pohodlne a bezpečne zaparkovať. V súčasnosti je na prenájom viac ako 10 900 m2 kancelárií, 15 500 m2 hangárov a približne 6 100 m2 skladov.

VÝHODNÁ LOKALITA

Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, bezprostredná blízkosť letiska

VYBAVENOSŤ

Areál priamo susedí s novou a doposiaľ najväčšou obchodnou zónou v Bratislave

24/7 SECURITY

Strážený areál s 24 hodinovou strážnou službou 7 dní v týždni

Naši partneri


WORLD WIDE