NAJŠIRŠIA PONUKA PRIESTOROV NA PODNIKANIE

Potrebujete nové priestory na podnikanie? Hľadáte vynikajúcu polohu a rozumnú cenu? Pozrite si našu ponuku kancelárií, skladov a hangárov pri bratislavskom Letisku M. R. Štefánika.

LOKALITA

Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1, a to všetko hneď vedľa bratislavského letiska

PONUKA

V jednom areáli 10 700 m2 kancelárií, viac než 5 100 m2 skladov a vyše 16 700 m2 hangárov

VYBAVENOSŤ

Strážna služba 24/7, parkovanie, interná technická správa a údržba a dodatočné úpravy priestoru na mieru

AREÁL NAŠICH PRIESTOROV

KANCELÁRSKE PRIESTORY
OD 20 m2 DO 3 500 m2

POZRIEŤ PONUKU >

SKLADOVÉ PRIESTORY
OD 100 m2 DO 2 500 m2

POZRIEŤ PONUKU >

HANGÁRE
OD 300 m2 DO 10 600 m2

POZRIEŤ PONUKU >

JEDINEČNÁ LOKALITA


Za štyri minúty autom do Avionu, za päť do Ikey. Na najbližšiu zastávku MHD sa dostanete za dve minúty peši. Priame napojenie na mestský obchvat, diaľnicu D1 a bezprostredný prístup na letisko. U nás máte všetko poruke.

PRAKTICKÉ BENEFITY


Dodatočné úpravy prenajatého priestoru na mieru. Areál strážený 24 hodín 7 dní v týždni. Náš vlastný maintenance tím a dostatok parkovacích miest. Naši klienti dostávajú servis, ktorý iní považujú za nadštandard.


O NÁS

Sme BTS CARGO & HANGAR SERVICES, a. s., a poskytujeme vám priestory na prenájom v Bratislave. Náš revitalizovaný logisticko-priemyselný komplex vám ponúka kancelárske a skladové priestory a hangáre s výmerou viac ako 32 600 m2, ktoré sa nachádzajú pri areáli Letiska M. R. Štefánika a neďaleko diaľničného obchvatu. Len s nami tak môžete využiť výborné dopravné napojenie do Rakúska, Maďarska, Českej republiky, smerom na východ a, samozrejme, aj do Bratislavy.

Za naším úspechom stojí nielen jedinečná lokalita, ale aj široká ponuka a náš proklientsky prístup. V súčasnosti máme k dispozícii na prenájom viac ako 10 700 m2 kancelárií, 16 700 m2 hangárov a približne 5 100 m2 skladov. Či už ide o prenájom kancelárií, skladov, alebo hangárov, svojim nájomcom vždy vychádzame maximálne v ústrety nielen cenovou dostupnosťou prenajatých priestorov, ale aj ich úpravami podľa konkrétnych požiadaviek.

Blízkosť nákupných centier IKEA, Avion a Pharos je obchodnou príležitosťou aj benefitom pre zamestnancov, ktorí si chcú po práci nakúpiť alebo dohodnúť pracovný obed. Náš areál navyše nonstop chráni bezpečnostná služba a samozrejmosťou je u nás pohodlné parkovanie.

NAŠI KLIENTINOVINKY Z NÁŠHO BLOGU