Vyskúšajte novú reštauráciu v areáli BTS Cargo & Hangar Services

Vždy sme sa snažili našim klientom ponúkať tie najkvalitnejšie služby. Aj preto sme po zatvorení reštaurácie v priestoroch nášho areálu hľadali čo najvýhodnejšie riešenie. V priestoroch BTS Cargo & Hangar Services reštaurácia pôsobila dlhé roky, o to nepríjemnejšie bolo zrušenie tejto prevádzky. Zamestnanci spoločností sídliacich v našom areáli boli odkázaní na stravovanie sa v okolí. Až v roku 2015 sa nám podarilo zrekonštruovať pôvodný opustený priestor a obnoviť prevádzku reštaurácie v areáli. Stále sme však mali chuť posunúť služby na ešte vyššiu úroveň. A konečne sa nám to podarilo.

BTS Cargo & Hangar Services a Bevanda

Od júna 2017 sa môžete tešiť z nového prevádzkovateľa reštaurácie. Je ním významný poskytovateľ služieb v oblasti gastronómie spoločnosť Bevanda. Naši klienti ju môžu poznať z neďalekého obchodného domu Galan, kde predtým pôsobila. Bevanda bez problémov dokáže pohostiť nielen jednotlivých stravníkov, ale v prípade záujmu väčšej spoločnosti zabezpečí aj dovoz obedov, resp. príjme vašu objednávku a vy si ich osobne vyzdvihnete. Máte záujem usporiadať event pre svojich zamestnancov alebo potrebujete zasadaciu miestnosť so špičkovým občerstvením? Bevanda vám tieto služby s radosťou zabezpečí.

Skvelé jedlo aj priestory

Posun k lepšiemu sa netýka iba kvality stravovania, ale aj samotných priestorov. Reštaurácia prešla zmenami, vďaka ktorým sa počas horúcich letných dní môžete spoľahnúť na klimatizáciu. V prípade, že slnečné počasie zbožňujete, vychutnáte si ho na priestrannej vonkajšej terase. Už teraz však spoločne s Bevandou plánujeme ďalšie novinky – jednou z nich je možné rozšírenie kapacity vytvorením posedenia v zastrešenom átriu. Sme radi, že sme opäť zvýšili kvalitu našich služieb a urobili ďalší krok k spokojnosti našich klientov. Príďte vyskúšať novú kuchyňu a neváhajte sa podeliť o svoje skúsenosti.